Ana SayfaHaberlerisbul.net’e Uluslararası Lider Markalar Ödülü!

isbul.net’e Uluslararası Lider Markalar Ödülü!

Lob’in Europe’un düzenlediği bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Uluslararası Lider Markalar Zirvesi 3 Kasım 2013 tarihinde Almanya’nın Frankfurt kentinde Türkiye’deki İnsan Kaynakları sektöründen sadece isbul.net’in katılımıyla gerçekleştirildi. Yeniyüzyıl Üniversite Rektörü başta olmak üzere Prof. Dr. Hüsnü Gündüz, Türk-Alman İş Adamları Dernekleri Başkanı yanı sıra Avrupa Dış Dünyası temsilcileri bir araya geldi. Zirveye birçok akademisyen ve bürokratın katıldığı 6th Internatıonal Leaders of Branding Intellıgence Summıt ödüllünü İsbul.net Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Günther Meniel’in elinden aldı. Toplantı sonunda Yeniyüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof .Dr. Hüsnü Gündüz ve Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Günther Meniel’ le birlikte isbul.net’e Uluslararası Lider Marka Ödülü takdim edildi.

İş dünyasındaki eksik istihdam sorununa kalıcı çözümler sunmasından dolayı ödülü sonuna kadar hakettiği ve potansiyelini çok iyi kullandığı görüşünün hakim olduğu İsbul.net için sektörü kısa sürede domine ettiği vurgusu yapıldı. İnsan kaynakları alanındaki özenli çalışmalarından ötürü isbul.net büyük bir başarıya imza atarak sektöründe istihdam lideri firma ünvanına sahip olmuştur.

Kimse işsiz kalmayacak” sloganı ile yola çıkan isbul.net nitelikli iş gücünü en doğru şekilde kullanan, doğru aday ve firmayı birleştiren geniş bir insan kaynakları platformuna sahiptir. Aday ve firmalara kurulduğu günden itibaren en kaliteli ve hızlı hizmeti vermekte olan isbul.net, insan kaynakları platformuna kısa sürede yeni bir soluk ve bakış açısı getirmekle kalmayıp vermiş olduğu başarılı insan kaynakları hizmetiyle Türkiye’nin lider firması konumuna gelmiştir.

Türkiye gibi genç nüfusun yoğun olduğu bir ülkede bu potansiyeli faal iş gücüne çevirme başarısı ile adından söz ettiren isbul.net , gelişen ekonomik yapıda insan kaynakları platformu yükünü sırtlamaktadır. Ülke ekonomisi ve istihdam oranları adına büyük başarılara imza atan isbul.net hız, kalite ve maliyet faktörlerini istihdam sektöründe farklı bakış açısıyla yakalayan, Türkiye’nin en çok tercih edilen İnsan Kaynakları Platformu olmayı başararak bu başarıyı doğru mecralarda kullanmaya devam etmektedir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkanlar

Son Yorumlar