Ana SayfaMakalelerEmeği Az Ancak Parası Bol Olan İşler

Emeği Az Ancak Parası Bol Olan İşler

Emeği az ancak parası bol olan işlerden bahsetmek istiyoruz bugün. Ancak şunu en başından belirtmemizde fayda var. Emeğinizin büyük olmadığı takdirde, hedeflerinizde basamak atlatmak için kolay para kazanamayacağınızı da belirtmekte fayda var. Az zaman ve emek harcayarak emeği az ancak parası bol olan işler bütçenize ek katkılarda bulunabilirsiniz.

Bir Blog sitesi açarak burada hem bilgi ve birikimlerinizi paylaşabilir hem de Google ve Yandex gibi sitelerden reklamlar alarak günde sadece 1-2 saatinizi harcayarak gelir elde edebilirsiniz. Buraya farklı firmalardan alacağınız banner reklamlar ile kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Bir marka oluşturarak kurumsal kimlik çalışmaları hazırlayabilir bu bilgilerin satışını yapabilirsiniz. Grafik ve fotoğraf çekerek bu çektiğiniz görselleri ilgili web sitelerine yükleyerek her indirildiğinde para kazanabilirsiniz. Bir fotoğraf makinası ile hafta sonu yapacağınız bir gezi esnasında, kilise, cami, kale, deniz, eski tarihi bir konak, şehir, köy, kırsal, dağ, bayır fotoğraflarının genel ve orta ölçekte fotoğraf ve videolarının çekimini yaparak bu materyalleri web siteleri üzerinden pazarlayabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Emeği az ancak parası bol olan işler

Şu aralar en yaygın olan işler ve Pazar kazanma mecrası internettir. İkinci el eşya alımı satımı, emlak ve gayrimenkul işleri, araç kiralama, mekan kiralama, sosyal medya hesapları üzerinden evden el işleri ve örgü işlerinin yapımı ve satışı gibi daha bir çok iş artık internet üzerinden sunulmaktadır.

Eğer kırsalda fırsatınız varsa ya da memleket ile bağlarınızı henüz koparmadıysanız o zaman büyük şehirlerde doğal GDO’suz ürünleri kolayca pazarlayabilirsiniz. Doğal köy ekmeği, peynir, tereyağı, reçel, tavuk, süt, sebze ve meyveleri getirerek yakın çevrenizde ya da internet üzerinden satışını yaparak kar elde edebilirlersiniz.

Katkı maddeleri olmayan ürünler en çok tercih edilen ve parası bol olan bir iştir. Bu yüzden az zaman ve emek harcayarak yukarıda belirtilen iş fikirlerinden size uygun olanları sıralayarak bir yerden başlayabilirsiniz. Bu alanda satış kanallarınızın gelişmesini istiyorsanız isbul.net üzerinden kurumsal hesap açabilir ve satış elemanı iş ilanlıları vererek aradığınız personellerle başarı elde edebilirsiniz.

Konuya benzer iş ilanları

İzmir iş ilanları
Mimar iş ilanları

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkanlar

Son Yorumlar