Milli Savunma Bakanlığı Personel Alacak

0

milli-savunma-baskanligi-personel-alimiMilli Savunma Bakanlığı yayınladığı bildirge ile sürekli işçi alımına ilişkin haberini açıkladı. Milli savunma Bakanlığı 17 Ağustos 2015 itibariyle personel alımı yapacak.Başvurularda aranan özelliklerin başında, Mesleki eğitim veren Liselerin istihdam edilecek meslekle ilgili bölümünden mezun olma şartı aranıyor. Başvuru ve detaylı bilgi haberimizde.

Başvuru Koşulları

a) Türk Vatandaşı olmak.

b) 18 yaşını tamamlamış olmak,

c) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

ç) Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması,

d) Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almış olmak.

e) Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak şarttır. İş yerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü/uygulamalı sınav yeri ve zamanı, Komutanlığımız tarafından adreslerine yazılı olarak bildirilecektir. Yukarıda sayılan hususların varlığının iş yerlerince incelenmesi neticesinde, sınavı kazanan adaylardan başarı sırasına göre, talep sayısı kadar tüm şartları eksiksiz yerine getiren adaylar işe başlatılır. İş yerince yapılacak sınavları kazanmış olsalar bile yukarıdaki şartları taşımayan adaylar işe başlatılmaz ve başlatılmaları için herhangi bir hak iddia edemezler.

The following two tabs change content below.
"SEO Specialist - AdWords - Editör" at Sanat Duvarı
Paylaş.

Yazar Hakkında

"SEO Specialist - AdWords - Editör" at Sanat Duvarı

Bir Cevap Bırak