Medya Sektörü Güncel Son İş İlanları

0

Medya ve gazetecilik mezunları için sektörde yer alan en güncel iş fırsatları isbul.net sitesinde yer alan medya iş ilanları sayfasında yer almaktadır.

Medya iş kolunda hem yeni mezun hem de deneyimli adaylar için çalışabilecekleri büyük bir iş sahası vardır. Bunlardan bazıları; İnternette ya da yazılı basılan haber sitesinde / gazetelerde muhabirlik yapmak, haber kameramanlığı, internet sitelerinde editörlük, gazetede ya da yine internet üzerinde köşe yazarlığıdır.

Editörlük ve yazarlık mesleklerinde iş arayan adaylardan firmaların ilk beklentisi Türkçe’yi çok iyi bilmeleridir. Yazacakları yazılarda anlamlı ve özgün cümleler kurabilmeleri, imla kurallarına ivedilikle uymaları aranır.

İş başvurusunda bulunmak, en kaliteli medya firmalarına ulaşmak için isbul.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Isbul.net iş arayan adaylara ücretsiz üyelik imkanı sunmaktadır. Üyelik için http://www.isbul.net/kullanici/uyelik/ sayfasında ad-soyad, e-posta adresi, cep telefonu, kullanıcı adı, şifre yazıp üyelik sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.

Üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması, başvurularınızın olumlu sonuçlandığı durumlarda başvuru yaptığınız firma tarafından aranabilmeniz için gereklidir.

Medya sektöründe ilerleme konusunda kariyer yapmak isteyen bireylerin, yükselmeleri için disiplinli olmaları, gözlemleme yeteneğine sahip olmaları, gündemi takip etme konusunda becerikli ve açık gözlü olmaları gerekmektedir.

The following two tabs change content below.

admin

Latest posts by admin (see all)

Paylaş.

Yazar Hakkında

Bir Cevap Bırak